En yararlı ipuçları Forex

Döviz ticaret, ister bisiklete binin, cazip, bolca paraşüt aksine. Bu son derece heyecan verici, ve birkaç kişi cesaret edemedim. Ve tıpkı bolca paraşüt, ikili optionstrading kapsamlı gerektirir hazırlık ve eğitim önlemek felaket. Bu makale bir kaç ipuçları bir ikili optionstrader sür uzağa cataclysmic crash.Bir Kez bakınız bir konumu kaybetme, daha fazla para için. Kısa vadeli tahminler genellikle yalnızca yapabileceksiniz. Böylece, kararlarını ne bakınız. Eklemek için bir konum, genellikle çok büyük bir risk altındadır.

Eğer birini yararlanmış ikili optionstrading, en aza indirmek için risk mümkün olduğu kadar. Birçok ikili optionsbrokers , kaldıraç olabildiğince 400 kat para hesabınız, bu büyük bir sorun, yatırım değil pan. Bir başlangıç olarak tüccarı, kendinizi daha bir 10:1 kaldıraç oranı.

Start, ikili optionscareer küçük miktarlarda para ve düşük kaldıraç. Bu izin, ayakları ıslak kaybetmeden, evi. Siz başlat'a kar, arazilerinin fiyatının indirilmesi olmak üzere bir kısmı için ticari hesap. Tekrar değil, daha fazla, kendi para geçmiş, başlangıç yatırımları.

, katılımcı, ikili optionstrading, en önemli ipuçlarını izleyin, hayatta kalıyor. Tüccarların kim stick için uzun erimli olanlar kim olduğunda, "büyük hareket" görünür. Eğer siz kayıpları, bir "büyük sürgüsü", büyük olasılıkla telafi etmek için bu kayıplar ve daha fazla.

, katılımcı, ikili optionstrading, bir kısaltma, daima aklınızda tutun, KISS. Bu terimin anlamı "Çok Basit." Çoğu zaman, basit tüccarlar, en iyi. Yapmayın bu meslekler çok karmaşık, çünkü büyük olasılıkla over-bence onları, kötü kararlar.

Çalışın overtrade, Focus, stratejileri. Çünkü büyük şeyler kadar gelir anlamına gelmez ihtiyacınız jump. Büyük bir şey, her zaman, eğer yakalamaya bütün, yayma kendinizi ince ve bir şey verdi. Focus, büyük pazarlar.

Ikili optionstrading bir alanda, büyük bir potansiyel rewards ve eşit büyük riskler. Dikkatli hazırlanması ve kapsamlı eğitim, tuşları en üst düzeye eski ve. harika post okuma Uçları yukarıda sunulan yardımcı olabilir. hazırlık tüccarlar, atıyor, ikili optionsmarkets güven ve iyi bir anlayış tehlikeler bunlar kaçının.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *